BrutalLife

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-18 20:37:41

Milek949
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Rekrutacja do TSA | ON!|

W dniu 18/12/2016 Otwieramy Rekrutacje do TSA, czyli
Transport San Andreas.

Kto ma szanse się dostać do TSA?
Każdy obywatel BrutalLife ma szanse się dostać, potrzebujemy pracowników z kulturą, oraz z zaangażowaniem.

Co oferujemy naszym pracownikom?
Oferujemy duże zarobki, oraz wynagrodzenie za przejazd , także różnego typu nauki, jazdy limuzyną, sportowym pojazdem, lataniem helikopterem oraz wiele innych korzystnych rzeczy.

                                                                                                                              WZÓR PODANIA
Nick w grze:
Wiek:
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10):
Czy posiadasz mikrofon?:
Czy Posiadasz TS3?:
Coś o sobie(min. 3 zdania):
Dlaczego Akurat TSA?(min. 3 zdania):
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania):

Zostanie przyjętych 3 Pracowników

Rekrutacja zostanie zamknięta w Poniedziałek 26.12 2016 r.
Powodzenia!

Ostatnio edytowany przez Milek949 (2016-12-18 20:43:03)

Offline

#2 2016-12-19 21:00:19

Bananek
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do TSA | ON!|

Nick w grze: Bananek
Wiek: 14/15
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10): 8/10
Czy posiadasz mikrofon?: Nie
Czy Posiadasz TS3?: Nie
Coś o sobie(min. 3 zdania): Cześć Jestem Alex Mam 14Lat Przyjechałem do Polski Dawno i Się Ucze Grać Na Polskich Serwerach Raz Byłem W TSA Chwalili Mnie  Gracze Nie Narzekali Że za wolno nie za szybko Tylko Byłem W Bardzo Dawnej Serii Polskiego Serwera I Ja Nie Narzekam Na Tą Frakcje Bardzo Ją Szanuje.
Dlaczego Akurat TSA?(min. 3 zdania): Tsa Ponieważ To jest bardzo miła frakcja dola wielu osób Którzy ostrożnie jeżdzą i są ostrożni dla przechodniów i jak pisalem u góry( Byłem W TSA Chwalili Mnie  Gracze Nie Narzekali Że za wolno nie za szybko Tylko Byłem W Bardzo Dawnej Serii Polskiego Serwera I Ja Nie Narzekam Na Tą Frakcje Bardzo Ją Szanuje.)
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania):Ja To Nie że ja będe wymuszał np. Weźcie mnie prosze prosze prosze błagam.Tylko Ja Normalnie Podchodze do takich tematów i tez nie musze być to ja tak to wasz wybór kogo wybierzecie ja nie moge rządzic głosem tylko adm,własciciel A wiec Jak Chcecie Mnie wziąsć do Tsa ZZawsze Obecny.:)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
chat - stuntbikeforum - fairy-tales - foxy - agencjafederalna